McBubbles Neşeli Topçuklar ( BubbleTea )
 

MaviArma, 2014 yılında Almanya merkezli BNCK Frucht Sirup Ltd. ile çözüm ortaklığına giderek Avrupa da ve Asya da çok sevilen son 5 yılda yoğun bir şekilde tüketilen McBubbles Neşeli Topçuklarını Türkiye pazarı ile buluşturmuştur.

Neden Mcbubbles Neşeli Topçuklar:
Hijyenik ortamda el değmeden otomatik makineler tarafından Doğal kalsiyum ve doğala meyve suyu aromaları ve bitkiler kullanılarak üretilen Neşeli Topçuklar Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın ve Almanya Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ürünlerden özenle hazırlanmaktadır.

Aromatikler:
Mcbubbles Neşeli Topçuklar birbirinden lezzetli 6 farklı aromatikten oluşmaktadır.

Ürün Çeşitleri:
Çilek, Mango, portakal, Liçi, Passion Fruit (Çarkıfelek), Yoğurt.

BubbleTea Nedir:
Bubble Tea, çayın içine tamamen doğal meyve özleri, süt ve buz karıştırılarak hazırlanan, sağlıklı, eğlenceli, içerdiği vitaminlerle canlandıran ve tadı hoş olan bir içecektir.

İlgi çekici Eğlenceli:
Ürünlerimiz eğlenceli; çünkü vitamin zengini çay, meyve özleri ve süt karışımının dışında soft dondurma, frozen yoğurt sunumlarında da satışlarınızı arttıracak ilgi çekici renk ve aromaları ile, değişik tatları aynı anda almanızı sağlayan baloncuklar keyifli bir lezzet sunuyor.

McBubbles Neşeli Topçuklar, Almanya Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının İzin ve nizamnamesine uygun olarak üretilmektedir.
McBubbles Neşeli Topçuklar’ın HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI mevcuttur.