FROZEN YOĞURT TOZLARI

Aromio Frozen Yogurt tozları, üstün hammadde kalitesiyle üretilmiştir. Ağızda mükemmel derecede süt ve kaymaksı mayhoş bir tat bırakır. Tüm pompa sistemleri ve gravity tipi soft dondurma makinelerine kolayca uyum sağlamaktadır.

Hazırlanışı:

Aromio Premium Frozen Yoğurt Tozu bir kabın içinde 3 litre yarım yağlı süt ile tamamen homojen bir hale gelene kadar mikser yardımı ile karıştırılır ve makinenin haznesine dökülür

* Üretimi tamamen yerli tesislerde, yüksek hijyen standartlarında üretilip tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.

CLASSIC

Ağızda mükemmel derecede süt ve kaymaksı mayhoş bir  tat bırakan Aromio Classic Frozen Yogurt Tozu yapımında kullanılan kaliteli hammaddeler sayesinde yapım aşaması ve makine üst haznesinde bekleme süresince topaklanma pelteleşme yapmaz. Üretilen frozen yogurt ise kıvamlı ve buzsuz olmasını sağlar.İçinde İtalyan partnerlerimizden tedarik ettiğimiz  frozen yoğurt özütü sayesinde eşsiz bir lezzete sahiptir.Hava kabarma oranı çok yüksektir. Frozen yoğurdun lezzetli olması için içinde bulunan bitkisel ve hayvansal yağlar ve avrupai mayhoşluk çok önemlidir. Aromio Classic Frozen Yoğurt  tozunda bitkisel yağ mevcuttur.Bu sayede ürün yarım yağlı süt ile hazırlanmasına rağmen damakta müthiş bir lezzet bırakmaktadır.

PREMIUM

Ağızda mükemmel derecede süt ve kaymaksı mayhoş bir  tat bırakan Aromio Premium Frozen Yogurt Tozu yapımında kullanılan kaliteli hammaddeler sayesinde yapım aşaması ve makine üst haznesinde bekleme süresince topaklanma pelteleşme yapmaz. Üretilen frozen yogurt ise kıvamlı ve buzsuz olmasını sağlar.İçinde İtalyan partnerlerimizden tedarik ettiğimiz  frozen yoğurt özütü sayesinde eşsiz bir lezzete sahiptir.Hava kabarma oranı çok yüksektir. Frozen yoğurdun lezzetli olması için içinde bulunan bitkisel ve hayvansal yağlar ve avrupai mayhoşluk çok önemlidir. Aromio Premium Frozen Yoğurt  tozunda bitkisel yağ mevcuttur.Bu sayede ürün yarım yağlı süt ile hazırlanmasına rağmen damakta müthiş bir lezzet bırakmaktadır.