Hosk Granita Makinesi ( Ice Slush, KarlıBuzlu, Buzlaş )

Aydınlatmalı kapağı sayesinde müşterinizin ilgisini çekerek daha verimli satış yapmanızı sağlayacaktır.
2 farklı dış görünüşe ve 3 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Zevkinize ve işletmenizin dekoruna göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Modeller: Hosk Granita (Ice Slush, KarlıBuzlu, Buzlaş) makineleri üçlü, ikili, ve tek hazneli olarak üretilmektedir. 2 farklı dış görünüşe ve 3 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Zevkinize ve işletmenizin ihtiyacına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kullanım Alanları: Kapladığı küçük alan sayesinde pastane, bar, restoran, otel, küçük ve büyük her tür işletmede kullanılmak için ideal bir üründür. Meyve Suyunu Karlı ve Buzlu (ufak buz parçaları) hale getirerek kar’ınıza kar katacaktır.

Çalışma modu: Ürün 2 farklı mod da çalışabilmektedir. Makine Ganita modunda karlı buzlu olarak veya istenildiği zaman sadece meyve suyu soğutucusu (şerbetlik) olarak kullanabilir.

Çıkartılabilen Hazne: 12 litre darbeye dayanıklı PolyCarbon hazne ve kapağı. Kolaylıkla çıkarılabilen ve takılabilen haznesi sayesinde kullanıcı dostudur.

Ayarlanabilir Isı Kontrolü: İster karlı Buzlu ister Şerbetlik modunda kontrol sizin elinizdedir. Karlı Buzlu modunda; buzun yoğunluğunu veya şerbetlik modunda meyve suyunun soğukluğunu çevre koşulları ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilirisiniz. Şerbetlik modunda + 3 ile + 8 arasında istediğiniz dereceyi seçebilirisiniz.

Işıklı Kapak: Led Aydınlatmalı kapağı sayesinde müşterinizin ilgisini çekerek daha verimli satış yapmanızı sağlar. Böylece ürün promosyonu daha kolay ve daha çekici hale gelecektir.

Kompresör: Soğutmada kullanılan kompresörler yüksek verimlilik ve performans esas alınarak titizlikle seçilmiştir. Tekli ve ikili modellerde İtalyan Embraco-Aspera, üç hazneli modellerde ise Danfoss (Danimarka) yüksek verimli kompresörleri kullanılmıştır.

Servis Kapasitesi: Servis sınırı yoktur. Haznelerde malzemeniz eksildiğinde üzerine ilave yapabilirsiniz bitmesini beklemenize gerek yoktur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme özelliği (Keep fresh) hazne içindeki malzemenin bozulmasını önler, malzemeden tasarruf sağlar. İş bitiminde Karlı Buzlu sıvısını makine içerisinde bırakabilirsiniz. Pek çok makinede bulunmayan bu özellik, hazne içerisindeki malzemenin ortalama +3, +4 derece aralığında güvenle korunmasını sağlar. Sabah tek yapmanız gereken üretim tuşuna basmak olacaktır.

Kolay Yıkama: Muhtemel aklınıza gelecek ana sorulardan bir tanesi makinemi nasıl temizleyeceğim olacaktır. Herhangi bir alet kullanmadan kolayca demonte olabilen tasarımıyla temizlik çok kolaydır.

Otomatik Yönetim: Hazne içi ısı algılama, kompresörün ne zaman açılıp kapanacağı, hazne içerisindeki soğutmanın dış ortam ısısına göre optimize edilmesi gibi birçok özellik makine üzerindeki otomasyon sistemi tarafından kontrol edilmektedir. bu sayede makine optimumda çalışarak elektriği minimumda kullanmaktadır. Bu da benzer güçteki ürünlere göre ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

Yedek Parça: Makinelerimiz Hosk üretimi olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından parça bekleme süresi yoktur.

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

TEKNİK ÖZELLİKLER : Tekli Granita İkili Granita İkili Granita (FF) Üçlü Granita
Hazne Adedi : 1 2 2 3
Hazne Kapasitesi : 12 Lt 24 Lt ( 12×2 ) 24 Lt ( 12×2 ) FF 36 Lt ( 12×3)
Soğutma Kapasitesi : 350 W 780 W 920 W 1200  W
Gaz Tipi : 134 A 404 A 404 A 404 A
Şebeke Elektriği : 220 – 240 V / 50 Hz
Gövde Tipi : 304 Kalite Paslanmaz Çelik Gövde / Yanlar Plastik – Ön ve Arka Paslanmaz Çelik
Ağırlık : 30 Kg 45 Kg 45 Kg 60 Kg

Hosk Granita Modelleri