Hosk Special Ayran, Limonata, Meyve Suyu Soğutucusu

19 litre kapasiteli Limonata, Ayran, Meyve Suyu soğutucu makinesi, İtalyan Aspera-Embraco kompresör güçlü soğutma ve düşük güç tüketimi, gece bekleme modu, kolay demonte edilebilir tasarım ile yıkama kolaylığı. Darbeye dayanıklı PolyCarbon Hazne.

Model Seçenekleri: MagicSpesial 19 litrelik kapasitede tek hazneli olarak üretilmektedir,

Kullanım Alanları: Kapladığı küçük alan sayesinde pastane, bar, restoran, otel, küçük ve büyük her tür işletmede kullanılmak için ideal bir üründür. İşletmenizde tamamlayıcı ürün olarak karlılık oranınızı arttıracaktır.

Çalışma modu: Ürün sadece soğutucu olarak çalışmaktadır.

Çıkartılabilen Hazne: Çelik gövde ve şok’a dayanıklı polikarbon hazne ve kapak kullanılmıştır. Kolaylıkla çıkarılabilen ve takılabilen haznesi sayesinde kullanıcı dostudur.

Ayarlanabilir Soğukluk Kontrolü: Tüm modellerde ısı kontrol sizin elinizdedir. Meyve suyunun soğukluğunu çevre koşulları ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilir + 3 ile + 8 arasında istediğiniz dereceyi seçebilirisiniz.

Kompresör: Soğutmada kullanılan kompresörler yüksek verimlilik ve performans esas alınarak titizlikle seçilmiştir. Tekli ve ikili modellerde İtalyan Embraco-Aspera, üç hazneli modellerde ise Danfoss ( Danimarka) yüksek verimli kompresörleri kullanılmıştır.

Servis Kapasitesi: Servis sınırı yoktur. Haznelerde malzemeniz eksildiğinde üzerine ilave yapabilirsiniz bitmesini beklemenize gerek yoktur.

Kolay Yıkama: Herhangi bir alet kullanmadan kolayca demonte olabilen tasarımıyla temizlik çok kolaydır.

Otomatik Yönetim: Tüm işlevler sizin yerinize otomatik bir sistem tarafından kontrol edilmektedir. Hazne içi ısı algılama, kompresörün ne zaman açılıp kapanacağı, hazne içerisindeki soğutmanın dış ortam ısısına göre optimize edilmesi gibi birçok özellik makine üzerindeki otomasyon sistemi tarafından kontrol edilmektedir. bu sayede makine optimumda çalışarak elektriği minimumda kullanmaktadır. Bu da benzer güçteki ürünlere göre ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

Yedek Parça: Makinelerimiz Hosk üretimi olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından parça bekleme süresi yoktur.

 

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

TEKNİK ÖZELLİKLER :
Hazne Kapasitesi : 19 Lt
Hazne Adedi : 1
Soğutma Kapasitesi (kcal) : 550
Gaz Tipi : 134 A
Şebeke Elektriği : 220 – 240 V/ 50 Hz
Gövde : 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Ağırlık : 30 Kg