MILKSHAKE TOZLARI

Aromio Milkshake tozları, üstün hammadde kalitesiyle üretilmiştir. Tüm slush makinaları ve blender sistemleri ile kolayca uyum sağlamaktadır.

Ağızda mükemmel derecede kaymaksı bir tat bırakır.

Hazırlanışı:

4 litre içme suyu ile tamamen homojen bir hale gelene kadar mikser yardımı ile karıştırılır. Karıştırılan Milkshake sıvısı slush makinesinin haznesine dokülür. Blender ile yaparken milkshake bardağınızın 3/2 si kadar su veya daha üstün lezzet için süt ekleyip yaklaşık 2 yemek kaşığı (40 gr) milkshake tozu ve 7-8 küp buz ekleyip buzlar kırılana kadar makinanızı çalıştırın. Arzu ederseniz içine taze meyveler veya çikolata parçaları koyabilirsiniz.

KAKAO

Aromio Kakaolu Milkshake tozu, üstün hammadde kalitesiyle üretilmiştir. Tüm slush makinaları ve blender sistemleri ile kolayca uyum sağlamaktadır. 

VANİLYA

Aromio Vanilyalı Milkshake tozu, üstün hammadde kalitesiyle üretilmiştir. Tüm slush makinaları ve blender sistemleri ile kolayca uyum sağlamaktadır.

ÇİLEK

Aromio Çilekli Milkshake tozu, üstün hammadde kalitesiyle üretilmiştir. Tüm slush makinaları ve blender sistemleri ile kolayca uyum sağlamaktadır.

* Ürünlerimiz, yüksek hijyen standartlarında üretilip, tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.

* Ürünlerimizi sizler için Türk damak tadına uygun olarak üretiyoruz.

* Tüm Ürünlerimiz ISO 22000 ve HELAL belgelidir.