PERLİTA MİNİ Soft Dondurma ve Frozen Yogurt Makinesi

PERLİTA MİNİ Soft Dondurma ve Frozen Yogurt makinesi büyük boy makineleri koyacak yeri olmayan küçük işletmeler için ideal bir makinedir.
Turbo özelliği ile yaklaşık 20 dakika içinde lezzetli Soft Dondurma veya Frozen Yoğurt üretir.

SAATLİK ÜRETİM KAPASİTESİ: PERLİTA MİNİ Küçük boyuna bakmadan size saatte rahatlıkla 200 külah dondurma üretebilecek kadar marifetlidir.

KONTROL PANELİ: Geliştirilmiş tam otomatik üretim teknolojisi ve kolay opere edilebilir dijital kontrol paneli ile hem çok şık hem de kullanıcı dostu.

PROBİYOTiKLER: Yumuşak krema ve meyveli soft dondurmanın yanı sıra sorbeler, klasik frozen yogurt çeşitleri ve probiyotik frozen yoğurtları da PERLİTA MİNİ ile yapabilirsiniz

LAKTOZ ALERJİSİ OLANLARA: Laktoza karşı alerjiniz varsa PERLİTA MİNİ size evinizde ve işyerinizde laktozsuz süt kullanarak soft dondurma ve frozen yogurt yapma imkanını da beraberinde getiriyor

KULLANIM ŞEKLİ: Dondurma tozu veya tercihinize göre frozen yogurt tozu buzdolabında 6 dereceye soğutulmuş 6 litre süt veya su ile karıştırılır, arzunuza göre içine katacağınız taze çilek, muz, kivi veya diğer meyvelerle aromalandırılır ve üretim tuşuna basılır. 20 dakika sonra yenmeye hazır olacaktır.

KAPASİTE: Dondurma kapasitesi kazan içi 4 litre silindir içi 1,5 litre olmak üzere 5,5 litredir.

HAVA KABARTMA: Metal alaşım yeni nesil karıştırıcılar silindir içerisinde daha az yer kaplayarak tek seferde 2kg dondurma hazırlama imkanı tanır ve PERLİTA MİNİ ye özel bir çırpma teknolojisi %20 ye varan bir kabartmayı mümkün kılar.

TEMİZLİK: Temizleme yöntemini öğrenmek için web sitemizdeki video’ yu izleyebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER: Birim çift yalıtımlıdır. 4° C civarında buzdolabında soğutulmuş maddeler ile sadece 20 dakika içinde Soft Dondurma ve Frozen yoğurdunuzu hazır eder. Kolay temizlenebilir paslanmaz metal kap. Gürültü düzeyi ölçülen 30 cm 75 db. Bağlantıları ve motor saat yönünde çalışır . GS ve CE belgeli. Kolay temizleme özelliği

GÜVENLİK FONKSİYONU: Sadece kapak kapalıyken çalışma özelliği
Kaymaz ayaklar

Yedek Parça: Makinelerimiz, Magic SoftMatik için özel üretim olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından parça bekleme süresi yoktur.

 

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

MODEL ADI PERLİTA MİNİ
ANA GÜÇ 220V, 50HZ, 1200W
ANA KOMPRESÖR ASPERA (İTALYAN) 1.2KW
ANA KOMPRESÖR GAZI R134A
ÜST KAZAN HACMİ 5 LT
ÖN SOĞUTMA KONTROLÜ YENİ NESİL ÇEVRİM İÇİ (On Line)
DONDURMA ÇEŞİDİ TEK HAZNELİ 1 KOLLU (TEK AROMA)
MAKİNE BOYUTU 220X640X650MM
MAKİNE BOYUTU – PAKETLİ 430X850X870MM
GECE BEKLEME MODU (KEEP FRESH) YENİ NESİL , ÜST KAZAN VE SİLİNDİR İÇİ SOĞUTMA
SAATLİK ÜRETİM KAPASİTESİ 18 LİTRE (250 KÜLAH)
KÜLAHLIK OPSİYONEL
SERVİS TABLASI OPSİYONEL
SİLİNDİR İÇİ KAZIYICI ÖZEL ALAŞIM ÇİFT KATMANLI ÇOK NOKTADAN KARIŞTIRICI