PREMİXLER

Premixleri vanilyalı dondurmanıza katarak arzu ettiğiniz aromayı oluşturabilirsiniz.

Hazırlanışı:

Hazırladığınız vanilyalı soft dondurma malzemesinin veya baz malzemenin içine 10-35 gramlık premixi ilave ederek makinanızın tankına dökün.

Koli İçeriği: 200 adet

PREMİX AROMALARI

AHUDUDULU

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Ahududu premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

BEYAZ ÇİKOLATA

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Beyaz Çikolata premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

ÇİLEK

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Çilek premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

İTALYAN KRAMELİ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık İtalyan Krameli premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

KARAMEL

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Karamel premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

MARSHMALLOW

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Marshmallow premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

PORTAKAL

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Portakal premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

TARÇIN

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Tarçın premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

ANANAS

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Ananas premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

BİTTER ÇİKOLATA

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Bitter Çikolata premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

FINDIK

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Fındık premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

KAHVE

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Kahve premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

KİVİ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Kivi premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

MUZ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Muz premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

ŞEFTALİ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Şeftali premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

TİRAMİSU

3-5 litre arası hazırladığınız ana bazınızın içine 35 gramlık Tiramisu premixini ilave ederek makinanızın tankına dökerek kullanabilirsiniz.

ANTEP FISTIKĞI

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Antep Fıstığı premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

BÖĞÜRTLEN

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Böğürtlen premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

HİNDİSTAN CEVİZİ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Hindistan Cevizi premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

KARA DUT

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Karadut premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

LİMON

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Limon premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

NANE

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 35 gramlık Nane premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

SİYAH İNCİ

3 litre süt ile hazırladığınız vanilyalı malzemenin içine 10 gramlık Siyah İnci premixini ilave ederek makinanızın tankına dökün.

VANİLYA

3-5 litre arası hazırladığınız ana bazınızın içine 35 gramlık Vanilya premixini ilave ederek makinanızın tankına dökerek kullanabilirsiniz.

* Ürünlerimiz, yüksek hijyen standartlarında üretilip, tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan hava ve ışık almayacak ambalajlarla paketlenir.

* Ürünlerimizi sizler için Türk damak tadına uygun olarak üretiyoruz.

* Tüm Ürünlerimiz ISO 22000 ve HELAL belgelidir.