Primo 314 Air Soft Dondurma ve Frozen Yogurt Makinesi

Üç musluklu, çift hazneli, hava pompalı Primo 314 Air modeli aynı anda 2 farklı çeşitte Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilmenize olanak sağlar. Orta mix kolu sayesinde ise 2 farklı aromayı karıştırarak size 3. çeşidi yaratır. Primo 314 Air modelinde dünyaca tanınmış yüksek verimli ve kaliteli Fransız TECUMSEH kompresör ile birlikte yine kalitesi dünyaca bilinen İtalyan ASPERA – EMBRACO kompresör kullanılmıştır.

Hava Pompası: Primo 314 Air ürüne eklediği hava ile dondurmanızın daha kabarık ve daha ılık ve kremamsı olmasını sağlar. Hava pompasının dondurmanıza en büyük katkısı olan kabartma özelliği malzemenin hacimsel görüntüsünü büyüterek külah başı gramaj olarak %45 oranında tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Primo 314 Air ile Külah gramajınız 60/65gr seviyesinde kalır, pompasız makinelerde külah gramajınız 100/110gr civarındadır.

Çift Kompresör: 2.0KW Ana kompresör üretim modunda çalışırken, ikinci ve daha düşük güçte olan kompresör ise gece bekleme modunda kazanlardaki ve silindir içindeki malzemenin bozulmasını önler. Aynı zamanda düşük güç tüketimi ile makinenin gereğinden fazla enerji harcamasını önleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Servis Kapasitesi: Kesintisiz olarak 2 koldan art arda 20 külah’a kadar hizmet alabilirsiniz. Saat bazında 300/350 külah üretim kapasitesi vardır.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme özelliği sayesinde (Keep fresh) silindir ve kazan içindeki malzemenin bozulmasını önler, malzemeden tasarruf sağlar. İş bitiminde dondurma sıvısını makine içerisinde bırakabilirsiniz. Pek çok makinede bulunmayan 2. kompresörle sağlanan bu özellik, hem kazanlar hem de silindir içerisindeki malzemenin aynı anda senkronize biçimde ortalama +3/+4 derece aralığında güvenle korunmasını sağlar. Sabah tek yapmanız gereken üretim tuşuna basmak olacaktır.

Otomatik Yıkama: Primo 314 Air standart olarak kendini yıkama özelliği ile beraber gelmektedir. . Primo 314 Air modeli otomatik yıkama özelliği sayesinde size çok az bir iş bırakır. Kurulum aşamasında bu konuda eğitim verilmektedir.

Yeni Nesil Kontrol Paneli: Primo 314 Air modeli; yeni nesil yazılımı ve gelişmiş kontrol paneli tasarımı ile sizlerle buluşmaktadır.

Akıllı Yazılım: Primo 314 Air modelinde tüm işlevler akıllı bir yazılım ile sisteme entegre edilmiştir. Silindir içi ısı algılama, kompresörün ne zaman açılıp kapanacağı, kazanlar içerisindeki sıcaklığın dış ortam ısısına göre optimize edilmesi gibi birçok özellik makine üzerindeki akıllı yazılım tarafından kontrol edilmektedir. Akıllı yazılım sayesinde makine optimumda çalışarak elektriği minimumda kullanmaktadır. Bu da benzer güçteki ürünlere göre ciddi bir enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Değiştirilebilir Musluk Ağızlıkları: Musluk ağızlarına takılabilen farklı aparatlarla spagetti, yıldız veya çubuk şeklinde Soft Dondurma veya Frozen Yogurt alabilmeniz mümkündür.

Yedek Parça: Makinelerimiz, Magic SoftMatik için özel üretim olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından yedek parça bekleme süresi yoktur.

 

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

MODEL ADI PRİMO 314 Air
ANA GÜÇ 220V, 50HZ, 2000W
ANA KOMPRESÖR TECUMSEH (FRANSIZ) 2.0KW
ANA KOMPRESÖR GAZI R404A
İKİNCİL KOMPRESÖR ASPERA – EMBRACO (İTALYAN) 1.2KW
İKİNCİL KOMPRESÖR GAZI 134A
ÜST KAZAN HACMİ 2*6 LT= 12 LİTRE
ÖN SOĞUTMA KONTROLÜ YENİ NESİL ÇEVRİM İÇİ (On Line)
DONDURMA ÇEŞİDİ ÇİFT HAZNELİ 3 KOLLU (3 FARKLI LEZZET)
MAKİNE BOYUTU 780X546X1328MM
MAKİNE BOYUTU – PAKETLİ 820X650X1430MM
GECE BEKLEME MODU (KEEP FRESH) YENİ NESİL , ÜST KAZAN VE SİLİNDİR İÇİ SOĞUTMA
KORUYUCU ŞEMSİYE OPSİYONEL
KÜLAHLIK OPSİYONEL
SERVİS TABLASI OPSİYONEL
HAVA POMPASI KATAMAİ HEMATA (JAPON) SAATTE 5500 cu ÜRETİM
SİLİNDİR İÇİ KAZIYICI ÖZEL ALAŞIM POLYCARBON KAZIYICILAR

Primo 314 Air
Performans Videosu

Diğer SoftMatic Modelleri

Perla 304 Gr, Soft Dondurma & Frozen Yogurt Makinesi
Üç Musluk, Çift Hazne, Çift Kompresör ( İtalyan Aspera – Embraco ) Gece Bekleme Modu, Otomatik Yıkama.

Ürün sayfası için resime tıklayın…

Valente 304 Gr, Soft Dondurma & Frozen Yogurt Makinesi
Üç Musluk, Çift Hazne, Çift Kompresör ( İtalyan Aspera – Embraco ) Gece Bekleme Modu, Otomatik Yıkama.

Ürün sayfası için resime tıklayın…