TC282S
Soft Dondurma & Frozen Yogurt makinesi
Dar Alanlar İçin Doğru Seçim ! Sadece 298mm Genişlik.

Başlangıç maliyetinden tasarruf mu etmek istiyorsunuz? O halde sizin için cevap TC282S gravitiy Soft dondurma ve Frozen yogurt makinesidir. Saatte 180 külah dondurma üretebilme kapasitesi ile göz doldurmakta hem de kapladığı alanın küçük olması sayesinde tüm işletmeler için son derece ideal bir çözüm üretmektedir. Teknolojik tasarımı yüksek performansı ve şık görüntüsü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmelliktedir.

Benzersiz Özellikler

Yüksek kabartma oranları ile mükemmel dokudaki dondurmanın hazırlanması için tek bir dokunuşunuz yeterli.
Entegre frekans dönüştürücü yeni nesil çekirdek işlemci, enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır.
Parlak inox kaplama ve şeffaf deşarj kapısı,ile makinenizin yüksek kaliteli görüntüsü mağazalarınızın tarzını vurguluyor.
Tecumseh soğutma kompresörü ve adı geçen üreticilerin diğer parçaları, yüksek performans ve uzun süre dayanıklılık sağlar.
Pastörize Özelliği: Bu üründe Pastörizasyon özelliği yoktur.

Otomatik Servis: Bu üründe otomatik sistem yoktur.

Hava Pompası: Bu üründe yoktur.  

Silindir boyutu : 1 x 1.5.0L

Şeffaf Deşarj kapısı: Şık görünümlü şeffaf deşarj kapısı ile silindir içerisindeki soft dondurma karışımını gözle kontrol edebilme imkanı sağlanmıştır.

Direkt Sürüm Motoru: Taycool modellerinin tamamı kayışsız direkt sürüm motorları ile donatılmıştır, bu sayede daha güçlü ve efektif çalışan aynı zamanda enerji ve zamandan da tasarruf eden bir motor sistemi mümkün kılınmıştır.

Kazan Kapasitesi: 1 x 6.50L Tek seferde 6.5 litre likit dondurma karışımı alabilme kapasitesi.

Kazan içi Koruma: Kazan içindeki likit dondurma karışımı daima 3-5°C arasında muhafaza edilir.Kazan içindeki karışımın bozulması veya deforme olması engellenmiş olur.

Soğutucu kompresörler: Ana kompresör: 1 x Fransız Tecumseh , 4071BTU/h soğutma gücündedir , Doğa dostu R404a soğutma gazı kullanmaktadır.

Mikro İşlemci Kontrolü: Anakart üzerindeki mikro işlemci; hava pompası, çevre ısısı, silindir içerisindeki dondurma sertliği ve kalitesi, ile kazan içerisindeki likit dondurma karışımınızın soğukluğunu daima kontrol ederek tüm operasyonel işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Ultra Sessiz: Makine içerisine entegre edilen yeni nesil frekans dönüştürücüler ile ses seviyesi 45 desibel seviyesine çekilmiştir, bu sayede özellikle kapalı ortamlarda rahatsız eden makine gürültüsünün ortadan kaldırılması hedeflenmiştir.

Azalan Ürün Uyarısı: Azalan ürün uyarı sistemi kontrol panelinde flaş yaparak likit takviyesi yapmanızı sağlar, bu sayede silindir içerisinde ürünün azalması ile oluşacak donmalar engellenmiş olur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme modunu açtığınızda hem kazan hem de silindir içerisindeki ürün senkronize bir şekilde 4°C.de muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde makineniz gece boyunca çok az bir enerji sarfiyatı yapar ve kullanıcıyı her gün makine yıkama probleminden kurtarır.
Yıkama Modu: Taycool modellerinin tamamında kendini yıkama özelliği standarttır. Olağan koşullarda makineyi 4 günde bir yıkamanız yeterlidir. Yıkama prosedürü için eğitim videolarını izleyebilir veya destek ekimizden yardım alabilirsiniz.

Sayaç: Kol her bir çekişte sayaç bir kontör atarak gün boyu satış adedi takibi yapmanızı sağlar. Bu sayede satıcı gün içerisinde ne kadar satış yapılmış olması gerektiğini bilir.

Kazan İçi Karıştırıcılar: Bu modelde mikser yoktur.

Üretim Kapasitesi: 22litre/Saat. 180külah/80g porsiyonlar.

Dış Görünüş: Taycool modellerinin tamamı paslanmaz çelik (iNOX) görünümüyle son derece şıktır

Başlıca Özellikler

Gece Bekleme

6 Kademeli Soğutma

Hata Uyarı Sistemi

Akıllı Senkronize Soğutma

Azalan Ürün Alarmı

Dijital Sayaç

Teknik Özellikler
Model TC282S Makine Türü Set Üstü
Üretim Kapasitesi 180külah (80g/külah) Aroma 1
Kazan Hacmi ve Adedi 6.5L x 1 Adet Silindir Hacmi ve Adedi 1.5L x 1 Adet
Net Ağırlık 104KG Paketli Ağırlık 134KG
Makine Ölçüleri 298×731×903 mm Paket Ölçüleri 435x890x1060 mm
Hava Pompası Yok Kazan İçi Mixer Var
Elektiriksel Özellikler
Güç 1750W Voltaj/Frekans 220V/50Hz/60Hz
Motor Gücü 750W Önerilen Güç 16A
Soğutma Sistemi
Kompresör Tecumseh 1HP Soğutma Kapasitesi 4071 BTU/H
Soğutma Gazı R404a Soğutma Sistemi Hava Soğutma
Makine Ölçüleri: