TC302P
Soft Dondurma & Frozen Yogurt makinesi
Pastörize Özelliği Arayanlar İçin Doğru Seçim !

Profesyonel işletmeler için Pastörizasyon özelliği ile gelen Taycool TC302P yıkama aralığını uzatarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Makine içerisindeki karışımınızı 2 saat boyunca yüksek ısıda pastörize ederek 10 dakika gibi kısa bir sürede tekrar soğutarak dondurmanızı hazır hale getiriyor. Ürün içerisinde var olabilecek bakterileri %99 oranında yok ederek uzun sürekli tazelik sağlıyor. Kapladığı alanın küçük olması sayesinde tüm işletmeler için son derece idealdir. Teknolojik tasarımı yüksek performansı ve şık görüntüsü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmelliktedir.

Benzersiz Özellikler

Yüksek kabartma oranları ile mükemmel dokudaki dondurmanın hazırlanması için tek bir dokunuşunuz yeterli.

Entegre frekans dönüştürücü yeni nesil çekirdek işlemci, enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır.

Parlak inox kaplama ve şeffaf deşarj kapısı, ile makinenizin yüksek kaliteli görüntüsü mağazalarınızın tarzını vurguluyor.

Tecumseh soğutma kompresörü ve adı geçen üreticilerin diğer parçaları, yüksek performans ve dayanıklılık sağlar.

Pastörize Özelliği: Profesyonel işletmeler için Pastörizasyon özelliği ile gelen Taycool TC302P yıkama aralığını uzatarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Makine içerisindeki karışımınızı 2 saatte bir uygun ısıda pastörize ederek 10 dakika gibi kısa bir sürede tekrar soğutarak dondurmanızı hazır hale getiriyor

Otomatik Servis: Bu üründe otomatik servis yotur.

Hava Pompası: Bu sistem Graviti çalışmaktadır..  

Silindir boyutu: 1 x 2.0L

Şeffaf Deşarj kapısı: Şık görünümlü şeffaf deşarj kapısı ile silindir içerisindeki soft dondurma karışımını gözle kontrol edebilme imkanı sağlanmıştır.

Direkt Sürüm Motoru: Taycool modellerinin tamamı kayışsız direkt sürüm motorları ile donatılmıştır, bu sayede daha güçlü ve efektif çalışan aynı zamanda enerji ve zamandan da tasarruf eden bir motor sistemi mümkün kılınmıştır.

Kazan Kapasitesi: 1 x 14.0L, Tek seferde 14 litre likit dondurma karışımı alabilme kapasitesi.

Kazan içi Koruma: Kazan içindeki likit soft dondurma karışımı daima 3-5°C arasında muhafaza edilir. Kazan içindeki karışımın bozulması veya deforme olması engellenmiş olur.

Soğutucu kompresörler: Ana kompresör: 1 x Fransız Tecumseh , 4071BTU/h soğutma gücündedir , Doğa dostu R404a soğutma gazı kullanmaktadır.

Mikro İşlemci Kontrolü: Anakart üzerindeki mikro işlemci; hava pompası, çevre ısısı, silindir içerisindeki soft dondurma veya frozen yoğurt sertliği ve kalitesi, ile kazan içerisindeki likit dondurma karışımınızın soğukluğunu daima kontrol ederek tüm operasyonel işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Ultra Sessiz: Makine içerisine entegre edilen yeni nesil frekans dönüştürücüler ile ses seviyesi 45 desibel seviyesine çekilmiştir, bu sayede özellikle kapalı ortamlarda rahatsız eden makine gürültüsü ortadan kaldırılması hedeflenmiştir.

Azalan Ürün Uyarısı: Azalan ürün uyarı sistemi kontrol panelinde flaş yaparak likit takviyesi yapmanızı sağlar, bu sayede silindir içerisinde ürünün azalması ile oluşacak donmalar engellenmiş olur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme modunu açtığınızda hem kazan hem de silindir içerisindeki ürün senkronize bir şekilde 4°C.de muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde makineniz gece boyunca çok az bir enerji sarfiyatı yapar ve kullanıcıyı her gün makine yıkama probleminden kurtarır.
Yıkama Modu: Taycool modellerinin tamamında kendini yıkama özelliği standarttır. Olağan koşullarda makineyi 4 günde bir yıkamanız yeterlidir. Yıkama prosedürü için eğitim videolarını izleyebilir veya destek ekimizden yardım alabilirsiniz.

Sayaç: Kol her bir çekişte sayaç bir kontör atarak gün boyu satış adedi takibi yapmanızı sağlar. Bu sayede satıcı gün içerisinde ne kadar satış yapılmış olması gerektiğini bilir.

Kazan İçi Karıştırıcılar: Bağımsız bir motor tarafından kontrol edilen kazan içi karıştırıcılar kazan içindeki likit dondurma karışımınızın daima homojen kalmasını sağlar. Özellikle Frozen Yoğurt yapan işletmeler için tasarlanan bu sistem kazandaki yoğurt ile suyun ayrışmasına engel olarak karışımın kusursuz sürekliliğini sağlar.

Üretim Kapasitesi: 30 litre/Saat.180külah/80g porsiyonlar.

Dış Görünüş: Taycool modellerinin tamamı paslanmaz çelik (iNOX) görünümüyle son derece şıktır

Başlıca Özellikler

Pastörizasyon Özelliği

Kazan İçi Mixer

Gece Bekleme

6 Kademeli Soğutma

Hata Uyarı Sistemi

Akıllı Senkronize Soğutma

Azalan Ürün Alarmı

Dijital Sayaç

Teknik Özellikler
Model TC302P Makine Türü Set Üstü
Üretim Kapasitesi 180cones/H(80g/cone) Aroma 1
Kazan Hacmi ve Adedi 14L x 1 Adet Silindir Hacmi  ve Adedi 2L x 1 Adet
Net Ağırlık 140KG Paketli Ağırlık 175KG
Makine Ölçüleri 380x810x976 mm Paket Ölçüleri 435x890x1060 mm
Hava Pompası Yok Kazan İçi Mixer Var
Elektiriksel Özellikler
Güç 1750W Voltaj/Frekans 220V/50Hz/60Hz
Motor Gücü 750W Önerilen Güç 16A
Soğutma Sistemi
Kompresör Tecumseh 1HP Soğutma Kapasitesi 4071 BTU/H
Soğutma Gazı R404a Soğutma Sistemi Hava Soğutma
Makine Ölçüleri: