TC392S
Soft Dondurma & Frozen Yogurt makinesi
Kazan İçi Mixerler İle Mükemmel Doku

Süper performans serisi Taycool TC392S. Hız ve yüksek kapasite arayan işletmelerin taleplerini karşılamak için tasarlanan Taycool TC392S size müthiş bir deneyim getiriyor. Taycool tüm modellerinde patentli çekirdek kontrol sistemi ile donatılmıştır. Sezgisel dokunmatik LCD ekranı; kremalı, yumuşak ve kabarıkbir dondurma yapmak için bir dokunuşunuzu bekliyor. Bir defada 40’dan fazla Külah Soft Dondurma Veya Frozen Yogurt üretme kapasitesine sahiptir. Yeni fonksiyonları ve çalışma sesini azaltan çekirdek teknolojisi ile Lezzetli soft dondurma ve frozen yoğurt yapmanın tadını çıkarın

Benzersiz Özellikler

Yüksek kabartma oranları ile mükemmel dokudaki dondurmanın hazırlanması için tek bir dokunuşunuz yeterli.

Entegre frekans dönüştürücü yeni nesil çekirdek işlemci, enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır.

Parlak inox kaplama ve şeffaf deşarj kapısı, ile makinenizin yüksek kaliteli görüntüsü mağazalarınızın tarzını vurguluyor.

Tecumseh soğutma kompresörü ve adı geçen üreticilerin diğer parçaları, yüksek performans ve dayanıklılık sağlar.

Pastörize Özelliği: Bu üründe Pastörizasyon özelliği yoktur.

Pastörize Özelliği: Bu modelde pastörizasyon yoktur.

Otomatik Servis: Bu üründe otomatik sistem yoktur.

Hava Pompası: Bu ürün Graviti sistem çalışmaktadır.  

Silindir boyutu: 2 x 2.0L

Şeffaf Deşarj kapısı: Şık görünümlü şeffaf deşarj kapısı ile silindir içerisindeki soft dondurma karışımını gözle kontrol edebilme imkanı sağlanmıştır.

Direkt Sürüm Motoru: Taycool modellerinin tamamı kayışsız direkt sürüm motorları ile donatılmıştır, bu sayede daha güçlü ve efektif çalışan aynı zamanda enerji ve zamandan da tasarruf eden bir motor sistemi mümkün kılınmıştır.

Kazan Kapasitesi: 2 x 14.0L, Tek seferde 28 litre likit Soft Dondurma veya Frozen Yoğurt karışımı alabilme kapasitesi.

Kazan içi Koruma: Kazan içindeki likit soft dondurma karışımı daima 3-5°C arasında muhafaza edilir. Kazan içindeki karışımın bozulması veya deforme olması engellenmiş olur.

Soğutucu kompresörler: Ana kompresör: 1 x Fransız Tecumseh , 5473BTU/h soğutma gücündedir , Doğa dostu R404a soğutma gazı kullanmaktadır.

Mikro İşlemci Kontrolü: Anakart üzerindeki mikro işlemci; hava pompası, çevre ısısı, silindir içerisindeki soft dondurma veya frozen yoğurt sertliği ve kalitesi, ile kazan içerisindeki likit dondurma karışımınızın soğukluğunu daima kontrol ederek tüm operasyonel işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Ultra Sessiz: Makine içerisine entegre edilen yeni nesil frekans dönüştürücüler ile ses seviyesi 45 desibel seviyesine çekilmiştir, bu sayede özellikle kapalı ortamlarda rahatsız eden makine gürültüsünün ortadan kaldırılması hedeflenmiştir.

Azalan Ürün Uyarısı: Azalan ürün uyarı sistemi kontrol panelinde flaş yaparak likit takviyesi yapmanızı sağlar, bu sayede silindir içerisinde ürünün azalması ile oluşacak donmalar engellenmiş olur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme modunu açtığınızda hem kazan hem de silindir içerisindeki ürün senkronize bir şekilde 4°C.de muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde makineniz gece boyunca çok az bir enerji sarfiyatı yapar ve kullanıcıyı her gün makine yıkama probleminden kurtarır.
Yıkama Modu: Taycool modellerinin tamamında kendini yıkama özelliği standarttır. Olağan koşullarda makineyi 4 günde bir yıkamanız yeterlidir. Yıkama prosedürü için eğitim videolarını izleyebilir veya destek ekimizden yardım alabilirsiniz.

Sayaç: Kol her bir çekişte sayaç bir kontör atarak gün boyu satış adedi takibi yapmanızı sağlar. Bu sayede satıcı gün içerisinde ne kadar satış yapılmış olması gerektiğini bilir.

Kazan İçi Karıştırıcılar: Bağımsız bir motor tarafından kontrol edilen kazan içi karıştırıcılar kazan içindeki likit dondurma karışımınızın daima homojen kalmasını sağlar. Özellikle Frozen Yoğurt yapan işletmeler için tasarlanan bu sistem kazandaki yoğurt ile suyun ayrışmasına engel olarak karışımın kusursuz sürekliliğini sağlar.

Üretim Kapasitesi: 45 litre/Saat.400külah/80g porsiyonlar.

Dış Görünüş: Taycool modellerinin tamamı paslanmaz çelik (iNOX) görünümüyle son derece şıktır.

Başlıca Özellikler

Kazan İçi Mixer

Gece Bekleme

6 Kademeli Soğutma

Hata Uyarı Sistemi

Akıllı Senkronize Soğutma

Azalan Ürün Alarmı

Dijital Sayaç

Teknik Özellikler

Model

TC392S

Makine Türü

Ayaklı Koridor Tipi

Üretim Kapasitesi

400 Külah/H(80g/Külah)

Aroma Adedi

2+Karışık

Kazan Hacmi ve Adedi

14L x 2  Adet

Silindir Hacmi ve Adedi

2L x 2 Adet

Net Ağırlık

175KG

Paketli Ağırlık

225KG

Makine Ölçüleri

540x832x1458 mm

Paket Ölçüleri

650x940x1680 mm

Hava Pompası

Gravity

Kazan içi Mixer

Var

Pastorizasyon

Yok

 

 

Elektiriksel Özellikler

Max Güç

2500W

Voltaj/Frekans

220V/50Hz/60Hz

Motor Gücü

1100W

Önerilen Güç

20A

Soğutma Sistemi

Kompresör

Tecumseh 1.5HP

Soğutma Kapasitesi

5473 BTU/H

Soğutma Gazı

R404a

Soğutma Sistemi

Hava Soğutma

Makine Ölçüleri: