TC582S
Soft Dondurma & Frozen Yogurt makinesi
Dual Kontrol ile Maksimum Performans

Süper performans serisi Taycool TC582S. Hız ve yüksek kapasite arayan işletmelerin taleplerini karşılamak için tasarlanan Taycool TC582S size müthiş bir deneyim getiriyor. Taycool tüm modellerinde patentli çekirdek kontrol sistemi ile donatılmıştır. Sezgisel dokunmatik LCD ekranı; kremalı, yumuşak ve kabarıkbir dondurma yapmak için bir dokunuşunuzu bekliyor. Bir defada 40’dan fazla Külah Soft Dondurma Veya Frozen Yogurt üretme kapasitesine sahiptir. Yeni fonksiyonları ve çalışma sesini azaltan çekirdek teknolojisi ile Lezzetli soft dondurma ve frozen yoğurt yapmanın tadını çıkarın Teknolojik tasarımı saatlik 500 adet ve üzeri yüksek üretim performansı ve şık görüntüsü işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmelliktedir.

Benzersiz Özellikler

Yüksek kabartma oranları ile mükemmel dokudaki dondurmanın hazırlanması için tek bir dokunuşunuz yeterli.

Entegre frekans dönüştürücü yeni nesil çekirdek işlemci, enerji tüketimini ve gürültüyü azaltır.

Parlak inox kaplama ve şeffaf deşarj kapısı, ile makinenizin yüksek kaliteli görüntüsü mağazalarınızın tarzını vurguluyor.

Tecumseh soğutma kompresörü ve adı geçen üreticilerin diğer parçaları, yüksek performans ve dayanıklılık sağlar.

Hava Pompası: Bu ürün graviti çalışmaktadır.  

Silindir Hacmi: İki adet 2L hacminde silindir mevcuttur.

Şeffaf Deşarj Kapısı: Şık görünümlü şeffaf deşarj kapısı ile silindir içerisindeki soft dondurma karışımını gözle kontrol edebilme imkanı sağlanmıştır.

Direkt Sürüm Motoru: Taycool modellerinin tamamı kayışsız Direkt Sürüm motorları ile donatılmıştır, bu sayede daha güçlü ve efektif çalışan aynı zamanda enerji ve zamandan da tasarruf eden bir motor sistemi mümkün kılınmıştır.

Kazan Kapasitesi: İki adet 14 L. Tek seferde 28 litre likit soft sondurma veya frozen yoğurt karışımı alabilme kapasitesine sahiptir.

Kazan içi Koruma: Kazan içindeki likit soft dondurma karışımı 3-5°C derece arasında muhafaza edilir. Kazan içindeki karışımın bozulması veya deforme olması engellenmiş olur.

Soğutucu kompresörler:  İki adet  5473 BTU/h kapasiteli Fransız Tecumseh kompresör bulunmaktadır. Tüm kompresörlerimizde doğa dostu R404a soğutma gazı kullanılmaktadır.

Mikro İşlemci Kontrolü: Anakart üzerindeki mikro işlemci; hava pompası, çevre ısısı, silindir içerisindeki soft dondurma veya frozen yoğurt sertliği ve kalitesi ile kazan içerisindeki likit dondurma karışımınızın soğukluğunu daima kontrol ederek tüm operasyonel işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Ultra Sessiz: Makine içerisine entegre edilen yeni nesil frekans dönüştürücüler ile ses seviyesi 45 desibel seviyesine çekilmiştir. Bu sayede özellikle kapalı ortamlarda rahatsız eden makine gürültüsünün ortadan kaldırılması hedeflenmiştir.

Azalan Ürün Uyarısı: Azalan ürün uyarı sistemi kontrol panelinde flaş yaparak likit takviyesi yapmanızı sağlar, bu sayede silindir içerisinde ürünün azalması ile oluşacak donmalar engellenmiş olur.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme modunu açtığınızda hem kazan hem de silindir içerisindeki ürün senkronize bir şekilde 4°C.de muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde makineniz gece boyunca çok az bir enerji sarfiyatı yapar ve kullanıcıyı her gün makine yıkama probleminden kurtarır.

Yıkama Modu: Taycool modellerinin tamamında kendini yıkama özelliği standarttır. Olağan koşullarda makineyi 4 günde bir yıkamanız yeterlidir. Yıkama prosedürü için eğitim videolarını izleyebilir veya destek ekimizden yardım alabilirsiniz.

Sayaç: Deşarj kolunun her bir çekilişinde sayaç bir kontör atarak gün boyu satış adedi takibi yapmanızı sağlar. Bu sayede satıcı gün içerisinde ne kadar satış yapılmış olması gerektiğini bilir.

Kazan İçi Karıştırıcılar: Bağımsız bir motor tarafından kontrol edilen kazan içi karıştırıcılar kazan içindeki likit dondurma karışımınızın daima homojen kalmasını sağlar. Özellikle Frozen Yoğurt yapan işletmeler için tasarlanan bu sistem kazandaki yoğurt ile suyun ayrışmasına engel olarak karışımın kusursuz sürekliliğini sağlar.

Üretim Kapasitesi: 55 litre/saat. 500 külah/80gr porsiyonlar.

Pastörize Özelliği: Bu modelde pastörizasyon yoktur.

Otomatik Servis: Bu üründe otomatik sistem yoktur.

Dış Görünüş: Taycool modellerinin tamamı paslanmaz çelik (iNOX) görünümüyle son derece şıktır

Başlıca Özellikler

Kazan İçi Mixer

Gece Bekleme

6 Kademeli Soğutma

Hata Uyarı Sistemi

Akıllı Senkronize Soğutma

Azalan Ürün Alarmı

Dijital Sayaç

Teknik Özellikler
Model TC582S Makine Türü Ayaklı Koridor Tipi
Üretim Kapasitesi 500 Külah/h (80gr/Külah) Aroma Sayısı 2+Karışık
Kazan Hacmi ve Adedi 14L x 2 Adet Silindir Hacmi ve Adedi 2L x 2 Adet
Net Ağırlık 255KG Paketli Ağırlık 285KG
Makine Ölçüleri 540x832x1458 mm Paket Ölçüleri 650x940x1680 mm
Hava Pompası Yok Kazan İçi Mixer Var
Elektiriksel Özellikler
Max Güç 4000W Voltaj/Frekans 220V/50Hz/60Hz
Motor Gücü 750W x 2 Adet Önerilen Güç 25A
Soğutma Sistemi
Kompresör Tecumseh 1.5HP x 2 Adet Soğutma Kapasitesi 5473×2 BTU/H
Soğutma Gazı R404a Soğutma Sistemi Hava Soğutma
Makine Ölçüleri: