SoftMatic Soft Dondurma Tozları

Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu sahip olduğunuz tüm dondurma makinelerinde güvenerek kullanabileceğiniz, son derece lezzetli, içeriği ve üretim koşulları itibarı ile Avrupa Standartlarında olan Magic SoftMatic Soft Dondurma tozları 3 değişik lezzet ve 7 farklı hazırlama tarifiyle ürün gamımız içerisinde yerini almıştır.

Magic SoftMatic Soft Dondurma tozları içerdiği yoğun süt proteinleri sayesinde hem dondurmanın buzlanmasını önler hemde içerdiği extra süt proteinlerinin sağladığı kaymaksı yapısı sayesinde makinenizin ömrünü uzatır.

Vanilyalı Magic SoftMatic Soft Dondurma tozu yapısı ve içeriği itibarı ile damakta bıraktığı yoğun süt tadı ile müşteri beğenisini arttırarak rakiplerinize karşı ciddi bir üstünlük sağlayacaktır. Süt veya su ile hazırlanan 2 farklı ürün mevcuttur.

Kakaolu Magic SoftMatic içeriğinde ki yüzde 25 oranındaki kakao ile müşterilerinizde bağımlılık yaratacaksınız. Süt veya su ile hazırlanan 2 farklı ürün mevcuttur.

Çilekli Magic SoftMatic doğala özdeş yoğun çilek aroması ile hem tadı hem de gerçek çilek kokusu itibarı ile rakiplerinden bir adım önde.

Ekstra Kalite Vanilyalı Magic SoftMatic 600 gramlık konsantre paketler halinde sunulmaktadır. Standart vanilyalı tozdan farklı olarak 2 kg şeker ve 10 litre süt ilave edilmektedir.

Ekstra Kakaolu Magic SoftMatic 600 gramlık konsantre paketler halinde sunulmaktadır. Standart kakaolu tozdan farklı olarak 2 kg şeker ve 10 litre süt ilave edilmektedir.

Ürünlerimizde kesinlikle Yapay Tatlandırıcı kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimizde doğal şekerden, el değmeden otomatik makinelerde öğüterek elde ettiğimiz pudra şekeri kullanılmaktadır.

Magic SoftMatic Soft Dondurma tozları, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının nizamnamesine uygun olarak üretilmektedir.
Magic SoftMatic Soft Dondurma tozlarının HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI mevcuttur.