TEKNİK SERVİS

 

MaviArma olarak öncelikli amacımız; hem soğuk grubunda hem de sıcak grubunda siz değerli müşterilerimizi Avrupa standartlarından ödün vermeyen en kaliteli ürünler ile buluşturmaktır.

Sorunsuz çalışan makineler ve arıza durumlarında, deneyimli personelimiz ile hızlı servis vererek oluşturduğumuz güven sayesinde en önemli referanslarımızı kazanmaktayız.

Bu doğrultuda sektörde edindiğimiz bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak işletmenizin zor piyasa koşullarında kara geçmesi ve rakiplerinden önde olması bizler için son derece önemlidir.

Elbette ki sizleri yüksek kalitedeki makinelerimiz, Avrupa standartlarında üretilen hammaddelerimiz ile desteklediğimiz gibi satış sonrası vereceğimiz destek, firmamız için son derece öncelikli bir konudur.

Firma olarak servis hizmetimiz siz henüz makine seçiminizi yaparken başlar, makinenizi satın aldıktan sonra garanti süresi boyunca ve sonrasında devam eder.

Makine eğitimi firmamızın deneyimli personelleri tarafından verilmekte böylece sezonda yaşayabileceğiniz küçük problemlerin tarafınızdan kolaylıkla aşılması sağlanmaktadır.

Büyük şehirlerde var olan servis ağımızın yanı sıra bulunduğunuz bölge ana arterlerden uzakta ise sistemimizde kayıtlı olan size en yakın noktadaki teknik servislerden biri ile yapacağımız sözleşme bahsi geçen firmayı size servis olarak bağlayacak ihtiyacınız olan servis hizmeti bu firma tarafından sağlanacak ve sorununuz en kısa süre içerisinde çözülecektir.

Telefon ile ulaşacağınız deneyimli teknik ekibimiz, makineler ve dondurma yapımı ile ilgili ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi aktarmaya hazırdır.

TAYCOOL & SoftMatic grubu ile soğuk & sıcak grubundaki makinelerimizin tamamı 2 yıl garantilidir.

Ekstra garanti koşulları için lütfen irtibata geçiniz.