TEKNOGASTRO HotDrink Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi

Şık tasarım, sürekli karıştırma özelliği, kolay demonte edilebilir tasarım ile yıkama kolaylığı. Darbeye dayanıklı PolyCarbon Hazne.

Model Seçenekleri: 5 litrelik tek model mevcuttur.

Kullanım Alanları: Kapladığı küçük alan sayesinde pastane, büfe, bar, restoran, otel, küçük ve büyük her tür işletmede kullanılmak için ideal bir üründür. İşletmenizde tamamlayıcı ürün olarak müşteri memnuniyetini ve karlılık oranınızı arttıracaktır.

Çalışma Modu: Kuru ısıtma ile çalışma ve kesintisiz karıştırma özelliği. Sıcak içecekler için dispenser.

Çıkartılabilen Hazne: 5 litrelik çıkartılabilir, darbeye dauanıklı hazne ile taşıma ve saklama imkanı.

Ayarlı Termostat: Tüm modellerde ısı kontrolü sizin elinizdedir. Ayarlanabilir termostat ile içeceklerinizin sıcaklığını +30°C ile +90°C derece arasında ayarlayabilir ve servis edebilirsiniz.

Servis Kapasitesi: Servis sınırı yoktur. Haznelerde malzemeniz eksildiğinde üzerine ilave yapabilirsiniz bitmesini beklemenize gerek yoktur.

Gece Saklama Kolaylığı: İçinde ürün mevcutken çıkartılabilir hazne sayesinde bitmeyen ürününüzü buzdolabında muhafaza etme imkanı.

Kolay Yıkama: Kolayca demonte olabilen tasarımıyla temizlik çok kolaydır.

Otomatik Yönetim: Siz gerekli sıcaklığı ayarladıktan sonra çevre koşullarına göre ısı sabitlemesi termostatın ne zaman açılıp kapanacağı gibi işlevler otomatik bir sistem tarafından kontrol edilmektedir.

Yedek Parça: Makinelerimiz Hosk üretimi olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından parça bekleme süresi yoktur.

 

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER :
Hazne Kapasitesi : 5 Lt
Hazne Adedi : 1
Isıtma Gücü : 1100 W
Şebeke Elektriği : 220 – 240 V / 50 Hz
Gövde : PolyCarcon
Ağırlık : 7 Kg