VALENTE 304 GR Soft Dondurma ve Frozen Yogurt Makinesi

Üç musluklu, çift hazneli VALENTE 304 GR modeli aynı anda 2 farklı çeşitte Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilmenize olanak sağlar. Orta mix kolu sayesinde ise 2 lezzeti karıştırarak size 3. çeşidi yaratır.

Bu yıl birçok özelliği yenilenen VALENTE 304 GR’nin en önemli özelliklerinden biri de soft dondurma malzemesinin içerisine partiküllü eklemeler yapabilmenizdir. Örnek olarak taze çilek, çikolata, muz, dut ve daha pek çok buna benzer malzemeyi dondurma sıvısını hazırlarken blender’dan geçirip sıvı içerisine katarak hiç kimsede olmayan farklı lezzetler elde edebilirsiniz.

Servis Kapasitesi: Kesintisiz olarak 30 külah’a kadar hizmet alabilirsiniz. Saat bazında 300 külah üretim kapasitesi vardır.

Çift Kompresör: Ana kompresör üretim modunda çalışırken, ikinci ve daha düşük güçte olan kompresör ise gece bekleme modunda üst kazanlardaki ve silindir içindeki malzemenin bozulmasını önler. Aynı zamanda düşük güç tüketimi ile makinenin gereğinden fazla enerji harcamasını önleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Otomatik Yıkama: Muhtemel aklınıza gelecek ana sorulardan bir tanesi makinemi nasıl temizleyeceğim olacaktır. Okyanus Serisi VALENTE 304 GR modeli otomatik yıkama özelliği sayesinde size çok az bir iş bırakır. Kullanım kılavuzunda bu konu ayrıntılı olarak tarif edilmiştir.

Yeni Nesil Kontrol Paneli: Kullanım kolaylığı baz alınarak 7 den 77 ye herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde 2014 yılı başında yeniden tasarlanmıştır.

Akıllı Yazılım: Sizlerin makine üzerindeki hakimiyetiniz üretim, yıkama ve gece bekleme moduyla sınırlandırılmış olup, diğer tüm işlevler sizin yerinize akıllı bir yazılım ile sisteme entegre edilmiştir. Silindir içi ısı algılama, kompresörün ne zaman açılıp kapanacağı, üst silindir içerisindeki sıcaklığın dış ortam ısısına göre optimize edilmesi gibi birçok özellik makine üzerindeki akıllı yazılım tarafından kontrol edilmektedir. Akıllı yazılım sayesinde makine optimumda çalışarak elektriği minimumda kullanmaktadır. Bu da benzer güçteki ürünlere göre ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

Gece Bekleme Modu: Gece bekleme özelliği sayesinde (Keep fresh) silindir ve kazan içindeki malzemenin bozulmasını önler, malzemeden tasarruf sağlar. İş bitiminde dondurma sıvısını makine içerisinde bırakabilirsiniz. Pek çok makinede bulunmayan 2. kompresörle sağlanan bu özellik, hem üst kazanlar hem de silindir içerisindeki malzemenin ortalama +3, +4 derece aralığında güvenle korunmasını sağlar. Sabah tek yapmanız gereken üretim tuşuna basmak olacaktır.

Değiştirilebilir Musluk Ağızlıkları: Musluk ağızlarına takılabilen farklı aparatlarla spagetti, yıldız veya çubuk şeklinde Soft Dondurma veya Frozen Yogurt alabilmeniz mümkündür.

Yedek Parça: Makinelerimiz, Magic SoftMatik için özel üretim olup yedek parça stoklu çalışılmaktadır. Yurt dışından parça bekleme süresi yoktur.

Sizleri Showroom’umuzda makinelerimizi görmek ve test etmek üzere davet ediyoruz.
MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri.

MODEL ADI VALENTE 304 GR
ANA GÜÇ 220V, 50HZ, 1700W
BİRİNCİL ANA KOMPRESÖR ASPERA -EMBRACO (İTALYAN) 1.7KW
ANA KOMPRESÖR GAZI R404A
İKİNCİL KOMPRESÖR Aspera -EMBRACO (İTALYAN) 1.2KW
İKİNCİL KOMPRESÖR GAZI 134A
ÜST KAZAN HACMİ 2*6 LT= 12 LİTRE
ÖN SOĞUTMA KONTROLÜ YENİ NESİL TAM OTOMATİK
DONDURMA ÇEŞİDİ ÇİFT HAZNELİ 3 KOLLU (3 FARKLI LEZZET)
MAKİNE BOYUTU 780X546X1328MM
MAKİNE BOYUTU – PAKETLİ 820X650X1430MM
GECE BEKLEME MODU(KEEP FRESH) YENİ NESİL , ÜST KAZAN ve SİLİNDİR İÇİ SOĞUTMA
KORUYUCU ŞEMSİYE OPSİYONEL
KÜLAHLIK OPSİYONEL
SERVİS TABLASI OPSİYONEL
SİLİNDİR İÇİ BIÇAKLAR ÖZEL ALAŞIM POLYCARBON KAZIYICILAR

Diğer SoftMatic Modelleri

Primo 314 Air, Soft Dondurma & Frozen Yogurt Makinesi
Üç Musluk, Çift Hazne, Japon Hava Pompası, Çift Kompresör (Fransız Tecumseh ve İtalyan Aspera – Embraco) Gece Bekleme Modu, Otomatik Yıkama.

Ürün sayfası için resime tıklayın…

Perla 304 Gr, Soft Dondurma & Frozen Yogurt Makinesi
Üç Musluk, Çift Hazne, Çift Kompresör ( İtalyan Aspera – Embraco ) Gece Bekleme Modu, Otomatik Yıkama.

Ürün sayfası için resime tıklayın…